Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Inspirationn Kayıtlı Üye
  3 0
 2. curufinwenoldo. Kayıtlı Üye

  yahu gencolar bi şey anlamıyonuz avatar, avatar halinde değilken normal bir bükücü gibidir başka birine pekala yenilebilir tıpkı aang in azula ve ozai a yenildiği gibi

  0 0
  • ATLA Misafir

   Aang ve Ozai’nin son dovüsünde Aang’in Avatar haline girmesine gerek bile yoktu son sahnede Ozai’nin attigi simsegi Aang direk ona yonlendirmek yerine baska yere yonlendirmeyi sectigi icin dovus uzadi yoksa Aang o shnede Avatar haline gecmeden Ozai’yi haklayabilirdi sirf insanlara zarar vermeyi ve dovusmeyi sevmedigi icin baska yol aradi aynisi Azula’da da gecerli. Aang istese Azula’yi haklayabilirdi sirf insanlara zarar vermeyi sevmedigi icin Aang hep zor yolu denedi.

   1 0
 3. Surrealist Kayıtlı Üye

  Lan bu nasıl Avatar lan Meeloyu koysaydınız o bile 1 saat dayanırdı en azından.

  1 0
  • MrTaha Kayıtlı Üye

   AYNEN

   0 0
 4. Selin Misafir

  Arkadaşlar Korra’nın dayak yemesinden bende hoşlanmıyorum fakat yaşadıkları hafif şeyler değil. Aang’de buna benzer şeyler yaşamıştı hatta belki daha beter şeyler üstüne üstlük o daha çocuktu ancak Aang’in ruhani yönü gelişmişti çünkü o bir hava bükücüydü . Korra ise daha asi daha saldırgan bir yapıya sahip . Aang’de üçüncü kitabın son bölümlerinde ateş lordu ile yada anka kral mı artık ne diyorsa manyak onunla savaşmadan önce delirmenin sınır noktasına gelmişti onu arkadaşları sakinleştirmişti .Şimdi Korra’da buna benzer şeyler yaşıyor fakat Aang’in ruhani yönü gelişmiş olduğu için sağ olun ondan çok Roku’yu görüyorduk Korra ise bunu başaramıyor artı üç yıl boyunca kız neredeyse yürüyemedi .Aang yüz yıl buz da kalmıştı fakat onun ki uyumak gibiydi Katara ve Sokka onu bulduklarında ne olduğunun farkına varamadı bile .Bana sorarsanız Aang hala Korra’dan daha iyi bir Avatar ama farklı kişilik özellikleri var bu yüzden de olaylar farklı tepkiler veriyor .
  Avatar hallerinde ise Aang’in öyle bir kontrolü yoktu ortağı yıkıyordu eski avatarlar ile kontağa geçiyordu (İlk kitabın sezon finalinde Kuzey su kabilesinde olanlar hatırlatmama gerek yok her halde) ama Korra Avatar halini daha aşağıda tutuyor daha kontrollü tutuyor çünkü gerçekten iki taraf içinde çok tehlikeli bir olay Roku’nun dediği gibi kendini savunma mekanizması ama bence de Korra biran önce kendisini toplamalı tek başına yapamıyor ise Aang’e ulaşmalı .

  3 0
 5. mert sipahi Misafir

  gördüğüm en acınası avatar

  1 0
 6. mert sipahi Misafir

  gördüğüm en acınası avatar

  0 0
 7. harun Misafir

  korrayı da çok eziklediler son sezon bari sağlam olsa

  0 0
 8. elnoraxs Kayıtlı Üye

  the worst avatar ever cidden. aang daha 12 yaşında bir çocuktu, dingin bir çocukluk geçirdi. dövüşmekten çok savunma öğretildi. aang avatar olduğunu 12 yaşında öğrendi korra ise küçüklüğünden beri bunu bilerek yetiştirildi, türlü eğitmenlerce eğitildi. aang in adam akıllı eğitmeni olmadı, hep yarım kaldı. çocuktu ama korraya göre hep daha olgundu, son hava bükücüydü, bu yükün altında ezilmedi, ailesizliğin altında ezilmedi. daha 12 yaşında büyük zaferler elde etti. korrada hiç bir ışık yok, avatarların yüz karası. bitirmiş olmak için izliyorum, bakalım nereye bağlayacaklar.

  0 -1
 9. gunde11saatdiziizlerim Kayıtlı Üye

  ÇILDIRCAM BUNE NASIL Bİ AVATAR BU 2 SKİLL TUTTURAMADI BUNE ABİ BUNE

  0 0
 10. Ayşegül Misafir

  Korraya güçsüz diyosunuzda kız üç yıldır dövüşmemiş zaten. Karşısındakilerde oldukça güçlü kişiler. Zaten psikolojiside iyi değil. Last airbender da azulanın son dövşteki hali gibi düşünün o da durumu iyi olmadığı için kaybetmişti. Hem illa bütün avatarlar aynı güçlükte olucak diye bi şey yok ki

  0 0

Önerilenler