Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Gezgin Misafir

  Harikaydı.

  0 0
 2. Vulcanoo Misafir

  Gerilim hiç eksik olmadı sezon sonunu çok güzel bağladılar,
  Paylaşımda emeği geçen dizipub arkadaşlara tşkler..

  0 0
 3. Betulm Kayıtlı Üye

  Yeni sezonu ne zaman bilen var mı?

  0 0
 4. Betulm Kayıtlı Üye
  0 0
 5. selen inan Misafir
  0 0
 6. Soul of Stinson Kayıtlı Üye

  Çok aşırı sinirlendim

  0 0
 7. KylieJenner Kayıtlı Üye

  tam aksiyon başladı derken sezon finali oldu be

  0 0
 8. bnecex Kayıtlı Üye

  Dizi’ye başlamayı hep istiyordum iyiki de başlamışım izlediğim başarılı dizilerden bir tanesi ancak, beni sinir eden bir çok olay oldu her zaman başlarına bir şey geldi her zaman Jay suçlandı Eve ve Alex’in saçma salak davranışları ve grubun bir türlü Alışveriş merkezine ulaşamamış olmaları ve Jay’in aptal babası onca karakterin arasından bir tek Kevin ve Jay’i seviyordum umarım onu diğer sezonda görebiliriz sanmıyorum ancak umuyorum çok iyi bir karakterdi keşke o arabaya o da binebilseydi Adrian’ın kurtulmuş olması epey üzdü ve Jay’im ah be çok üzüldüm onun için, Her neyse çeviri için teşekkürler dizipub.

  0 0
 9. Azər Hüseyn Misafir

  Yeni bölüm ne zaman gelir

  0 0
 10. Erdem Misafir

  Çok fazla ve çok farklı türlerde diziler izledim ama şu dizideki yaşlı kadın kadar itici bir karakter görmedim. Salak salak konuşuyor, sırıtıyordu. Geberdi gitti, rahatladım yemin ediyorum.

  0 0

Önerilenler