Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. zbyrbngl Kayıtlı Üye

  oyunculuklar sizce de berbat değil mi, hissetirmiyorlar.Oysaki ne güzel bir hikayeydi

  0 0
 2. stephaniequeen Misafir

  Stephen King gibi bir yazar bu senaristlere ve bu cast e nasıl onay vermiş aklım almıyo. Oyunculuk rezil, çekimler rezil, efektler rezil (hadi anlarız dizidir odur budur olabilir) ama senaryo bu kadar nasıl kötü işlenebilir anlayabilmiş değilim, dünyanın en iyi yazarlarından biri zaten roman olarak yazmış, nasıl bu kadar başarısız olabiliyorlar… Birbirinden alakasız cümlelerle karakterler çıkarım yapıyorlar. Hayalkırıklılığına uğradım.

  0 -1
 3. ozon Misafir

  filmi harikaydi bu dizisiyse dökülüyor benden bu kadar

  0 -1
 4. fuat Misafir

  fiminin onda biri bir kalitede degil resmen bölüm bitsin diye bekliyorum bilmiyorum bi ilerleme olurmu

  0 -1
 5. Backspace Misafir

  Filmin alt yapısıyla farklı bir şey yapmaya çalışmışlar.Sanki iki filmden başka bir film çıkar mı denemesi gibi.

  0 0
 6. Mr. Robot Misafir

  Berbat

  0 -2
 7. atababa01 Kayıtlı Üye

  Filmi güzeldi, dizisi de iyi.Ancak kötü yorum yapan arkadaşları bir türlü anlamadım.Elma ile armudu kıyaslıyorlar resmen yok efendim filmi daha iyi ulan bu dizi, elbette bir miktar yayvan,ara ara akıcı ara ara kasmalı.Yorumları asla okumayın.Ben karakterlerin hepsine ayrı ayrı ısındım oyunculuk falan bu kadar irdelemeye gerek yok.Al aburcuburunu aç izle.Yok efendim oyunculuk kötü çekememişler buyur baba gel sen oyna sen çek.Normalde yorum yazmam hatta siteye üyelik girişi yapmadan dizi izlerdim ancak dellendim.Gayet de aktı dizi.Benim haricimde herkes kötü yorum yapmış garipler sallayın onları izleyin

  0 0
 8. Sadrakara Kayıtlı Üye

  Çok güzel bir dizi keyifle izliyorum.

  0 0
 9. Motun Kayıtlı Üye

  Filmin bıraktığı tutku giderek azalıyor, bilginize.

  0 0
 10. fysldg Kayıtlı Üye

  Yani kötü yorum yapmayayım diyorum ama olmayacak sanırım. Genel olarak mistik havası olduğu için başladım diziye fakat yönetmenin senaryoya bakış açısını beğenmedim, izleyiciye olayları aktaramadığını düşünüyorum, oyuncular desen kafasına silah dayamışın da zorla rol yapıyorlar gibi birbirinden uyumsuz bir cast, tek beğendiğim bağımlı olan kadın karakter.
  İmdb puanı 2 hafta önce baktığımda 7 idi, şuan zaten yerlerde 5,5. Demek istediğim siz beğenmiş olabilirsiniz, biz beğenmemiş olabiliriz, zorla da izlettirmiyorlar merak etmeyin ama tek beğenmeyen biz değiliz. Ayrıca birileri diziyi izleyip eleştiri ya da görüş bildirmek zorunda, hani bunun da bilincinde olmanız dileğiyle, iyi seyirler…?

  1 0

Önerilenler