Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Sema Misafir

  The vampire diaries ten gelen biri olarak söylüyorum klause evet hayley ve gia ya cok acimasiz davrandi ama tam da ondan beklenilen psikopatligi yapti. Sorun su ki bu yaptiklarina ragmen hala seyirciye kendini sevdirebiliyor. Iste bu buyuk bir basaridir. Ayrica sezon finalini daha bi merak uyandirarak bitirmeliydiler. Yine de izlemeye devam?

  1 0
 2. Merveekavak Kayıtlı Üye

  Klausun azminden istiyorum. Son nefesine kadar savaşıyor

  0 0
 3. Zlyhcnks Misafir

  Klaus her zaman yaptığını yaptı, eğer diğerlerini dinleseydi gerçekten Hope u kaybetmiş olurlardı. İzleyici olarak Klaus’a hiç öfke hissetmedim Elijah ve Rebekah karakterlerini sevmeme rağmem, hepsini toplasak bir Klaus etmezler diye düşünüyorum. Adamın canlandırdığı karakter belli, ne kadar güçlü olduğunun farkında, bu gücü kullanmaktan çekinmiyor, gereksiz mütevazilik de yapmıyor. Omlet yapacaksa bir kaç yumurta kırılmalıdır deyip yoluna devam ediyor. Gia arada kaynadı tamam ama Hayley’e gram acımadım. Elijah’ı severken sözüm ona zorunlu bir evlilik yaptı , Jack’in böyle bir talebi olmamasına karşın onunla da yattı. Neydi bu yani, bir çeşit “iyiliklerin için teşekkürler” seromonisi mi. Umarım diziye geri dönmez, ormanda koştursun dursun. Oh be rahatladım!! 😀😀😂😂

  0 0

Önerilenler