Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. SHERİFF Misafir

  HIZINIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL BÖLÜMDÜ ?Q

  0 0
 2. - Misafir

  altyazı nerede kaldı? 🙁

  0 0
 3. murat Misafir

  çeviri ne zaman gelecek adminciğim?

  0 0
 4. fysldg Kayıtlı Üye

  ?

  0 0
 5. kbrvrlk Kayıtlı Üye

  dizinin yarısı çevrilmemiş

  0 0
 6. Meldaxx Kayıtlı Üye

  Çeviri berbat

  0 0
 7. OsirisinKayipOrgani Kayıtlı Üye

  22. dakikadan sonra alt yazı ve çeviri yok! Hoş gerçi var olan çeviri de geçen haftaki gibi berbat! Arkadaş İngilizce bilmiyorsanız çeviri işine girmeyin ya neyin kafası bu ya! Adam “hold on” diyor ulan bir bak hangi anda ne amaçla diyor tamam anlamı “dayan” ama adam ileri giden arkadaşını durdurmak için “hold on” diyor yani diğer bir anlamı olan “bekle” anlamında kullanıyor ama yine kelime kelime ilk anlamlarıyla odun gibi çeviri yapmışsın emeğine tüküreyim yapmasan daha iyiydi! Derhal bırak bu diziyi çevirmeyi zira içine ediyorsun. Yeni sezonlar başlayana kadar anime izliyordum ama görmeyeli dizipub’ın çevirmen kalitesi aşırı derecede düşmüş. En kısa zamanda düzelmesi dileğiyle.

  2 0

Önerilenler