Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Anadolu Kayıtlı Üye

  Başladık bakalım :’)

  0 0
 2. Mockingbird Misafir

  İlk bölüm için fazlasıyla güzeldi ve o kral nası bir kraldır ne kadar da yakışıklı??

  0 0
 3. Whitfield Misafir

  Ulan damızlık kızın öyküsü diye yarım saattir mal gibi bu diziyi izliyorum ya bende diyorum ki italya ile fransa arasındaki savaş ne alaka yani

  0 0
 4. Asmin Menteş Misafir

  Hayatımın sonuna kadar bende etkisinin kalacağına eminin.İkinci defa izliyorum,yıllardır İngiliz tarihi araştırmama sebep olan Kraliçe Catherine (Aragonlu)’i saygıyla anıyorum.Yıllar öncesine gidip onu görmek isterdim.Bunun yanında zamanında öfke ve küfür kustuğum Anne Boleyn’imize de şimdilerde daha ılımlıyım (hala enefret ediyorum orası ayrı).Kadın tarihi değiştirdi.

  0 0
 5. Vhagar Misafir

  Kraliçe Katherine ne hoş kadın, böyle davranılmayı hak etmiyor.

  0 0
 6. Meln Misafir

  Ingiltere tarihinde Henry nin tüm hayatini okudum. Philippa gregory kitaplarından. Şimdi dizisini merak ediyorum bakalm

  0 0
 7. jacquelyn scieszka Misafir

  lütfen openload playerı yüklenebilir mi? sadece oradan indirebiliyorum

  0 0
 8. Redkidnd Misafir

  Hayatımda gördüğüm en gerizekalı filmlerden biri. Saçma ergen dizilerini bir daha kaliteli tarih dizisi gibi göstermeye çalışmayın. Oyunculuklar yerde. Henry’i yakışıklı, zengin ve her istediğini elde eden biri olarak gösterip, genç kızların ağzını sulandırmak dışında bir özelliği yok. Ama hata bende ki kalkıp ergenlerin ele geçirdiği İnternet yorumlarına güvenip tarih dizisi izliyorum.

  0 0

Önerilenler