Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Gglsm Kayıtlı Üye

  <3

  0 0
 2. Misafir

  Yok böyle bir dizi

  0 0
 3. lovethisisus Misafir

  Jack sen harika bi detaysın <3

  0 0
 4. boswelia Misafir

  Aslında her çocuk sorunlarıyla büyüyor ve bu sorunların geneli de Anne-Baba kaynaklı oluyor.Sevgi dolu anneleri olmasına rağmen,Baba çocuklara daha yakın bu dizide ve gerçekten mükemmel bir Baba.Her kilolu kız Kate gibi sorunlu büyümüyor,Kate,çocukluğundan bu yana hep negatif ve sorunlar yumağı…tıpkı Anne ve Babaları gibi.Bence,dizide geçmişin,yani Anne-Baba’nın gençlik sorunlarının gösterilme nedeni de bu.Ne kadar özenirsen,dikkat edersen,Anne-Baba kendi sorunlarını çözmedikleri için,çocuklara da yansıyor bu.Rebecca’nın annesiyle sorunu,Kate’in annesiyle sorununa dönüşüyor…Kevin,güven sorununu halledemediği için babası gibi bağımlı olma yolunda ilerliyor.Geçmiş sorunları çözmeden,insanın huzura eremeyeceği mesajını vermekte çok başarılı dizi umarım tüm drama ödüllerini toplar.

  1 0
 5. Esma Misafir

  Cok guzel bir dizi 1 haftada 1 sezonu bitirdim.Simdi 2. Sezondayim:))

  0 0

Önerilenler