Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. op Misafir

  ne kadar boş bir bölümdü..

  1 -1
 2. kemal Misafir

  twin peaks 1. ve 2. sezonun ve 25 yil sonra dönüp vefa gösteren sanatcilarin hatrina izliyorum resmen ama dizinin bu sezonu bildigini sicip batirmis durumda ne konu belli ne karakterler belli sacmasapan karakterler dahil olmus durumda dizinin esas konusuyla uzaktan yakindan alakalari yok ilk basta baslarken sevincten deliye dönmüstüm 25 yil sonra cocuklugumdan gelen dizimi tekrar izliyecektim eski karakterlere cizilen sacma roller mi yoksa 5 saniye sürecek bir konusmayi tam 3 dk sürdürmeleri mi bilemiyorum yani hayal kirikligim black lodge’a kadar ulasmis durumda izliyecegiz mecbur dale cooper var hele son bölüm katilan sürpriz kisiyi görünce gözlerim doldu resmen ama iste eksik cok büyük

  2 -1
 3. yo Kayıtlı Üye

  Radyocu adam fena ya favorim zaten:)

  0 0

Önerilenler