Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. hoosierr Kayıtlı Üye

  1800 ü aşkın sayfadan oluşan muhteşem bir roman ve hep diziye çevrilmeye çok müsait olduğunu düşünmüşümdür karakter bolluğu ve dramatik yapısı çok uygun Tolstoy romanları çok uygun aslında hbo yapsa derken bbc yapmış kamera hareketleri,mekanlar harikulada cast çok iyi ancak ben her genç kız baş karakterin lily james tarafından canlandırılmasından sıkılmaya başladım natasha downtondaki karakteri rose a da benzeyen bir yapıda o yüzden problem olacağını düşünmüyorum yapacağım tek eleştiri o dönem rus aristokrasisinde özel davetlerde dahi tam sırtı,omzu ve bütün göğsü sergileyecek iddiali dekolteler giyilmezdi kadın karakterlerin kostümlerinin bir kısmı oldukça 2000ler olmuş bölüm sayısı 8 miş romandan 3 sezon dahi çıkar oysa bakalım nasıl bir uyarlama olacak ayrıca piyer cuk oturmuş çok doğru bir casting

  2 -1
  • bircanzorlu Kayıtlı Üye

   Esra Hanım gayet yerinde yorumda bulunmuş.Rus aristokrasisi üzerinde ahkam kesmemiş aksine dönem filmlerinde sıkça yapılan ‘dönem kıyafetlerinin gerçekte olduğunun aksine fazlaca dekolteli gösterilmesi’ yanlışını belirtmiş ve iyi de yapmış.

   0 0
  • A Misafir

   Rus aristokrasisi uzerine ahkam kesmeden once bari romani okusaymissiniz.

   0 0
  • blofis Kayıtlı Üye

   o kadar yerinde bir yorum yapmışsınız ki teşekkür etmek için üye oldum. diziyi izlemeye karar verdim.

   0 0
 2. aykutorek Kayıtlı Üye

  Ah benim safım nişanlandığının bile farkında değil..

  0 0
 3. PipeGuy Kayıtlı Üye

  Kitabı okuduktan sonra uyarlama dizisi olsa ne güzel olur diye de düşünmüştüm. Güzel bir yapım olmuş ancak bu dev eseri altı bölüme sığdırmak oldukça zor olduğundan keşke daha uzun sezonlu bir yapım olsaydı diye düşündüm içimden.

  0 0
 4. yakabovic Misafir

  RUS KLASİKLERİ TAM BİR HARİKADIR.SEYRE DEĞER

  0 0

Önerilenler