Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB EMBED
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Buritto: Meksika/Meksika-Teksas kökenli tortilla'ya sarılarak yapılan dürüm.
Diplo Olsa Ne Yapardı?: "İsa olsa ne yapardı?"nın değiştirilmiş hali. Batı kültüründe yaygın olan bu söylem, kötü durumlarda İsa'nın yapacağı şeyi düşünerek doğruyu bulmak gerektiği anlamına gelir.
Oval Ofis: Beyaz Saray'ın Batı kanadında bulunan, A.B.D. Başkanının resmi ofisine verilen isim.
"Drop": Çoğunlukla elektronik müzik(ve türevlerinde) müziğin yükselmesinden sonra "bass"ın girdiği andır. Pekişmesi için şöyle komik bir örnekleme yapalım https://goo.gl/K1p4mU
Yenilebilir/Edibles: İçine direkt olarak marijuana ya da etkin maddesi THC katılmış kafa yapıcı yemekler. "Space cake" en bilinen örneklerindendir.
your/you're: Bizdeki "-de" ayrı yazılır muhabbetinin İngilizcedeki karşılığıdır diyebiliriz. "your" sahiplik belirtirken, "you're" "you are"ın kısaltmasıdır.
Mantar: Sihirli mantar. Etkin maddesi psilosibin olan mantarlar yenildiği takdirde halüsinasyon, doğayla bir hissetme gibi etkilere yol açmaktadır.
Yerba: çoban püskülü ailesinde bulunan bir ot. rahatlatıcı etkisi var.
Evinizin çevirmeni freeze(@ertanakafreeze)

Son Yorumlar

 1. Alp Misafir

  Vakit kaybı

  0 0
  • Clique Misafir

   Bence böyle düşünme . Bana kalırsa James Van Der Beek’in yapımcılığını , senaristliğini yaptığı hatta başrolde oynadığı bu dizi şu zamana kadar yaptığı en güzel şeylerden bir tanesi

   0 0
 2. erdemw Kayıtlı Üye

  ana sayfada çıkan son eklenenler kısmına mobilde eklenme tarihi koyarsanız daha iyi olur

  0 0
  • rufo Kayıtlı Üye

   Bu akşam bakıyoruz eğer olabilitesi varsa yapıyoruz.

   0 0
 3. mustafa x Misafir

  diplo <3 ben

  0 0
 4. Marshmello Misafir

  Öncelikle diziyi yüklediğiniz için çok teşekkürler. Eminim Türkiye’de EDM kültürü olmadığı için pek çok kişi tarafından ilgi görmeyecektir fakat benim uzun zamandır beklediğim bir projeydi. İleriki zamanlarda diziye Dillon Francis dışında diğer djler de dahil olursa çok sevineceğim

  0 0
  • sarikayasari Kayıtlı Üye

   EDM olarak da bilinen Elektronik dans müziği, bir müzik kategorisidir. Elektronik ses cihazları ile sadece dans etme amaçlı üretilen müzik türlerinin toplandığı çatıdır denilebilir.

   0 0

Önerilenler