Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Kerem temur Misafir

  Siradan bir korku filmi gibi 🙂

  1 0
  • MuratYancy Kayıtlı Üye

   Korku filmi? Korkuyor musun izlerken yoksa 😀 seri katil filmi ve gerçekten müthiş

   0 0
 2. ÖmerBatuhanKoçcsoy Misafir

  Dizi sevdiğim bir tarz lakin mantık hatalarıyla dolu. 1-Seri katil amcamızın kızın babasınının boğazını kestikten sonra kızın annesinin ne istiyorsun para mı demesi ne saçma lan kocan öldü bağırsana.Kız nasıl duymuyor arabada bir de pencerenin örtüsü falan yok.Katil karavana girince nasıl kaçtı öyle.Sonra katil onu vurunca hemen aramayı durdurdu timsah yemiştir.Mal sen o kadar cinayetle yakalanmamışsın işini niye şansa bırakıyon.Biraz Hannibaldan Dexterdan akıl alsana. 2-Kızın karakola girişi.Bu nedir abi.Kimse mi yok koskoca karakolda.Çözülmemiş davaların dosyasını hemen buldu.Kilitli bile değiller.Zaten karakoldan geri çıktığında kızın arabası yok koş koş nereye kadar gidecek.Yakalasana. 3-Bu kız araba alacak parayı nerden buldu.
  Kısacası 2.bölümü izlemeyeceğim.

  0 0
 3. yasin erhan Misafir

  iğrenç

  0 0

Önerilenler