Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID EMBED
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Ipek Misafir

  Bu diziyi seviyorum.

  0 0
 2. Bahti Misafir

  2 yıl aradan sonra .. Vay be hiç umudum yoktu aslında iptal oldu sandım diziyi. Çok sevindim gerçekten devam etmesine. Dizipub bu sevinci yaşatdığın için teşekkürler cansın.

  0 0
 3. enes Misafir

  allahım cıkmıs haberımız yok ben unutmadım onay almıstı ama baslamasında umutszum sımdı cktııı cok sevıyorum bu dızıyı ya

  0 0
 4. ENGIN101 Kayıtlı Üye

  vay be baya bekleyen varmış bu diziyi ama hakikaten güzel 😀 geçen sezon mick başaramadı öldü bu sezon yapımcı tekrar şans vermiş zannımca bu sefer ölme filan demiş 😀 dizi bu işte ama çok saçma be arkadaş 😀 yahu en güçlü his hem fiziksel hem de ruhsal olarak hayatta kalma arzusudur 🙂 yani her benlik ölüm anında zürriyetinin kat kat üzerine çıkabilir 😀 ama dizi bu işte ya 55 yaşında sürekli içki için sıfır kondisyonlu adam tek elle boğabiliyor ve dahada ilginçi karşısında fizik olarak daha çevik biri öylece sessizce ölüveriyor 😀 ya tamam dizi hayel ürünü kurgu eyvallahta yahu kardeşim azıcık akla mantığa veya fiziğe yatkın olmalı ilahi adaletten zaten geçtim zatlar hiristyan yani 😀 fazla bir vbeklentimiz yokta , o kadar para harcıyorlar bu diziler için madem o harcanın emeğin malın mülkün zamanın hakkını verin yaa 😀

  0 0
 5. azad Misafir

  Ya olmadı bu 2. sezon bana göre o kız ana karakterdi o olmadan bu sezon sarmadı resmen bozmuşlar işi

  0 0
 6. Kotan Putenk Misafir

  Bunu çeviren Türkçe biliyor mu ? İngilizceyi geçtim zaten. Chicken Translation’ın dibine vurmuş. Google Translate kullansa daha güzel bir çeviri olurdu !

  0 0

Önerilenler